“Leonardo Gravina krijgt HIB Label van UNIZO Limburg”
Leonardo Gravina uit Lanaken heeft met trots het 'Handmade in Belgium' (HIB) label ontvangen. Deze onderscheiding benadrukt de inzet van Gravina voor ambachtelijke kwaliteit en lokale productie, waarmee ze nu officieel behoren tot de elite van Belgische makers.
Leonardo Gravina, 3e generatie meubelliefhebber, is gespecialiseerd in het creëren van mooie en unieke handgemaakte tafels die zijn aangepast aan de voorkeuren van de klanten. De handgemaakte tafels kregen reeds een plekje in woningen van New York tot Tel Aviv en van Parijs tot Australië. Alle stuks worden met de hand in België gemaakt en elk stuk is 100% uniek in de wereld.
Leonardo Gravina:“Al sinds mijn jeugd voelde ik me aangetrokken tot Italiaans design. Tijdens reizen liet ik me beïnvloeden door designs over de hele wereld. Daardoor begon ik ideeën en diverse technieken te ontwikkelen. Dit om klanten onbeperkte mogelijkheden te bieden met 100% aanpasbare meubels.”
Voorzitter UNIZO Lanaken, Sander Martens, legt uit dat het HIB-label een erkenning is voor bedrijven die uitblinken in het creëren van producten met een authentieke Belgische oorsprong, vervaardigd met traditionele technieken en materialen. "Deze erkenning is een bevestiging van onze toewijding aan vakmanschap en de passie waarmee we elk product benaderen," zegt Leonardo Gravina. "Het is een eer om erkend te worden als een bedrijf dat bijdraagt aan de Belgische economie en cultuur met producten die werkelijk het verschil maken."
Bart Lodewyckx, gedelegeerd bestuurder van UNIZO Limburg, benadrukte het belang van het label: "Met het HIB-label erkennen we niet alleen de kwaliteit en authenticiteit van de producten, maar ook de positieve impact van deze ondernemingen op onze lokale economie."
Ontdek meer over het HIB-label op Leonardo Gravina | Handmade in Belgium of bezoek d ewebsite van Leonardo op www.leonardogravina.com
